درباره ما

مدیریت مجموعه ادزنشان فعالیت خود در تجارت آن لاین را از سال ۱۳۸۵ با همکاری در راه اندازی وب سایت هفت گردون یکی از اولین وب سایت های تبلیغاتی ایران آغاز نمود .
ایشان در سال ۱۳۸۹ دومین وب سایت تبلیغاتی خود به نام ایران کسب را افتتاح و طی مدت کوتاهی سهم بزرگی از بازار فروش آگهی های تبلیغاتی در ایران را از آن خود نمود .
مدیریت این مجموعه مفتخر است که در این مدت به بیش از شش هزار مشتری دائم سرویس و خدمات گوناگون ارائه نموده است
بخش طراحی وب سایت نیز از سال ۱۳۹۰ در وب سایت هفت گردون آغاز و در وب سایت ایران کسب توسعه و گسترش یافته و طی مدت کوتاهی بیش از دویست وب سایت مختلف با توجه به نیازهای مشتریان و با کمترین هزینه و با شرایط پرداخت مناسب ، طراحی و راه اندازی کرده و در اختیار مشتریان قرار داده است.
ارائه سرویس های مختلف و با کیفیت ، همراه با شرایط پرداخت آسان ، همواره از سیاست های کاری ایشان بوده که منجر به گرفتن سهم زیادی از مارکت تبلیغات اینترنتی شرکت های کوچک و متوسط بازار ایران گردیده است .
انجام خدمات مشاوره در طراحی ، راه اندازی و اجرای پروژه های کسب و کار اینترنتی از دیگر فعالیتهای ایشان در طی این سالها بوده است .
گروه ادزنشان در نظر دارد که با بهره گیری از سالهاتجربه علمی و عملی در زمینه راه اندازی و اداره موفق کسب و کار های اینترنتی خدمات ویژه ، متنوع و جدیدی را برای بهینه سازی و جذب مشتری و بالا بردن فروش آن لاین در محیط کسب و کارهای کوچک ، متوسط و بزرگ از مرحله مشاوره ، راه اندازی و ترسیم طرح های تجاری و مارکتینگ پلن تا پیاده سازی و اجرا در اختیار مشتریان قرار دهد .
گروه ادزنشان با بهره گیری از تیم اجرایی قوی و آشنا به بازار آنلاین امادگی دارد که تمامی نیاز های تجاری مشتریان را با ارائه پکیج های متنوع و گوناگون با بالاترین کیفیت اماده و جهت پیاده سازی و اجرا در اختیارشان قرار دهد .
ادزنشان ، مدیریت یکپارچه تجارت الکترونیک